***

 

Specjalny układ energii jest tak zakodowany, aby przynieść nam w życiu to, co dla nas najlepsze na poziomie rozwoju i osiągnięć wykorzystywania rozwoju w fizycznym świecie.

Wiele osób nie wie, że jest możliwa zmiana naszego świata i naszego życia przez właściwe ułożenie naszych myśli i naszej świadomości. Natomiast za świadomością i myślami podążają nasza energia i nasza wola, oraz nasze działanie. Oczywiście możemy szukać nieścisłości w moim postrzeganiu świata i rozumieniu zjawisk, jednakże wydaje mi się, że najpiękniejszą rzeczą jest dostrzegać pozytywności i koncentrować się na tym, co działa niż poszukiwać tego, co jest przeciwne sukcesowi.

Dlatego pomyślmy, że jest świat, w którym wszystko jest możliwe, tylko my musimy poświęcić temu odrobinę uwagi i pracy. Pomyślmy, że możemy zmienić prawie wszystko i możemy stać się tym, kim zechcemy, jeżeli tylko weźmiemy się właściwie za pracę i działanie. Oczywiście powinniśmy też zawsze pamiętać o zasięgu naszego działania i zazwyczaj wprost proporcjonalności ilości działania do efektów. Czyli inaczej mówiąc, jeżeli chcemy zmienić nasze zarobki o 10% to wymaga to mniej uwagi niż zmiana o 20%. W mojej pracy staram się stosować miary weryfikowalne, bo jak określić poziom zadowolenia w życiu czy pozytywną zmianę miłosną.

Jednakże przyznam z radością, że zdarzają się perełki przeczące fizyce i racjonalności; mój znajomy ostatnio zaczął pracować z wzorcem: im mniej pracuję tym więcej osiągam, i rzeczywiście zaczęło mu się w życiu zmieniać bardzo szybko w pozytywną stronę, ale za tym wzorcem stoi zwykła energetyka kodująca i moc sprawcza, o czym powinniśmy pamiętać.

Natomiast w normalnym świecie wszystko zazwyczaj wygląda tak. Znajdujemy właściwą energię sprawczą, uczymy się z nią pracować odpowiednio przywołując. Robimy to w normalnym stanie świadomości lub w stanie medytacji, alfa lub głębiej. Ilość energii przychodzącej możemy czuć lub możemy siedzieć tylko w stanie relaksacji czy rozluźnienia. Pracujemy od 15 minut dziennie do momentu aż poczujemy informacje, że już wystarczy; oczywiście jak mamy działający kod informujący o potrzebie zakończenia pracy. Zazwyczaj po kilku dniach wytrawny obserwator zaczyna dostrzegać pierwsze zmiany w świadomości i zewnętrznym świecie. Wtedy albo kontynuujemy pracę z tą energią albo przechodzimy na następną zazębiającą się z poprzednią i pracującą na interesującym nas zagadnieniu aż do osiągnięcia tego, co chcieliśmy.

W Nowy Rok jest piękny układ pól energetycznych i automatyczna możliwość zmiany, po prostu podłączamy się pod zmianę, której wszyscy oczekują a ona jest i działa i naprawdę nam się uda zrealizować wiele trudnych spraw, które są zazwyczaj nie do ruszenia w innych warunkach.

Kiedy możemy zaczynać praktyki noworoczne? Najlepiej jak najszybciej po nowym pierwszym dniu, nowego początku. Kiedyś miałem osoby, które koniecznie musiały spotkać się ze mną pierwszego stycznia, bo chciały zacząć Nowy Rok z nową mocą i nowymi sukcesami.

Po początkowym okresie niektórzy pracują codziennie, ktoś raz w tygodniu a inni tylko kilka razy. Zdarzają się jednakże osoby, które konsekwentnie krok po kroku idą i realizują swoje cele aż stanie się w ich życiu, to, co sobie zaplanowali.

Dlatego życzę wszystkim zmian i realizacji w ich świecie tego, co sobie wymarzyli zapraszam do wspólnego rozwoju.

Adam Kowalski.